Bestuur en functionarissen

Bestuur

Voorzitter:
Bertus Bleiji, tel +31 (0)10 484 5565 en +31 (0)6 51387992, 
voorzitter@healey.nl.
In functie sinds 4 maart 2012
Beroep: bedrijfskundige (zelfstandig).
Healey: BJ8 (1966)
Secretaris:
Joek Vlasblom, tel. +31 (0)492 362890, 
secretaris@healey.nl

In functie sinds maart 2014. Beroep: gepensioneerd.
Healeys:

  • 100/4 (1954)
  • 3000 MK II (1962)
Penningmeester:
Chiel Zumpolle, tel. +31 (0)181 
663062, 
penningmeester@healey.nl

In functie sinds 2 mei 2013
Beroep: ondernemer, gepensioneerd.
Healey: BN2 (1956)
Bestuurslid Evenementen:
Leo Dorjee, tel. +31 (0)6 53154484 
evenementen@healey.nl
In functie sinds april 2016.
Verantwoordelijk voor het enthousiasmeren en de coördinatie van de activiteiten in de vereniging.
Healey: 100/6 (1958)
Bestuurslid namens Dutch Healey Competitions:
Rinus Sinke
, tel +31 (0)495 632707 / +31 (0)6 53196210, 
dhc@healey.nl

In functie sinds 2009. Start bestuursperiode 2010. Verantwoordelijk voor Dutch Healey Competitions, de race- en rally-afdeling van de AHOCN.
Beroep: dierenarts in ruste.
Healeys:

  • BN4 (1957)
  • BJ8 (1965)

Functionarissen

Redactie Healey Magazine:
Bernie Wolf, tel. +31 (0)6 54745930, 
redactie@healey.nl

Verantwoordelijk voor het clubblad. In functie sinds 2012 Redactie Healey Magazine heeft een vacature. 
Ledenadministratie:

Annie Veen, tel. +31 (0)6 18307205, 
ledenadministratie@healey.nl
Verantwoordelijk voor het beheer van het ledenregister 

Healey: 100/4 Le Mans (1955)

  Contributiefunctionaris:

Lex Veen, tel. +31 (0)6 22785608, 
contributie@healey.nl
Verantwoordelijk voor de contributie-inning

Healey: BJ8 (1966)

Webmaster:

Waargenomen door Bernie Wolf, tel. +31 (0)6 54745930, 
webmaster@healey.nl
Webmaster AHOCN-website en AHOCN-nieuwsbrief.

Functies Webmaster en Nieuwsbrief-moderator zijn vacant.

Beheer Healeywinkel, zowel de webshop als bij evenementen

Marlene Claassenwinkel@healey.nl

 

 

Archief:
wordt waargenomen door de secretaris,
Joek Vlasblom, +31 (0)492 362890, 
archief@healey.nl
Verantwoordelijk voor het archiveren van Healey-gerelateerde publicaties, het verzorgen van een vaste rubriek in het Healeyblad en het uitlenen aan leden van archief materiaal.
Advertentie Acquisitie

Jacques Boonekamp, Tel. +31 (0)6 53 81 47 40 of 
acquisitie@healey.nl.

Indien u interesse heeft om te adverteren in het clubblad van de AHOCN of te adverteren op deze website, dan bent u hier aan het juiste adres. 


Regiomanagers

Regio Naam E-mail
Noord Henk Hensen noord@healey.nl
Noord-West Herman Hemke noord-west@healey.nl
Midden Roel Wiewel midden@healey.nl
Veluwe Ton Kunder veluwe@healey.nl
Oost Han Punte oost@healey.nl
Nijmegen Frank Kuiper nijmegen@healey.nl
West Jojada Reiss west@healey.nl
Zuid-West Kees van Beijmerwerdt zuid-west@healey.nl
Zuid-Oost Wim van Hoogstraten zuid-oost@healey.nl
Zuid-Zuid Nick Tilmans zuid-zuid@healey.nl
Flanders Philippe Deckers info@healeyclubflanders.be
 

Ereleden

Hans Broers († 2009),
mede oprichter AHOCN en eerste voorzitter van de vereniging.
Bert Schaap,
heeft alle functies binnen het bestuur wel eens vervuld, behalve die van voorzitter.
Was ruim 20 jaar steun en toeverlaat van de club.
Gerrit Frieman, 
tweede voorzitter voor een periode van ruim 21 jaar.
Hans Post Uiterweer, 
gewezen penningmeester met 19 dienstjaren en enorme inzet.
  Karl Sprünken, 
betrokken en enthousiaste organisator van 19 Austin Healey weekends in Straelen, Duitsland van 1976 tot en met 1995.
  Cees Kooy († 2012),
op zijn kenmerkende Kooyse-wijze tientallen jaren actief geweest met organisatie van o.a. Euromeets, Lustrums en clubweekends.
Bestuurslid/eventcommissaris, acquisiteur en succesvolle fondsenwerver.
Clubman of the Year in 2003.
  Erik van de Klippe,
v
oorzitter van 2006-2012,
8 jaar hoofdredacteur van 'Healey',
deed van 2008-2016 advertentieacquisitie,
actief bij organisatie van events zoals Euromeet, het Bitburg-lustrum, beurzen, clubevenementen.
Altijd bereikbaar en snel reagerend. Een clubicoon.
 
 
Geoffrey Healey (†1994),
erelid wegens zijn grote inzet voor het ontwerp, de documentatie van de (Austin) Healey alsmede zijn grote steun aan het clubleven van onze auto’s.
 

Clubmen of the year

Club Award / Clubmen of the Year 2015:

Marlene Claassen en Nick Tilmans

Wegens hun geweldige inzet voor 'Lahnstein 2015', dat zij samen met het hele Lustrumteam tot een groot succes maakten.


Clubmen of the Year van eerdere jaren
2014 Leon Nabuurs. Onze webmaster verricht op de achtergrond geweldig en belangrijk werk voor onze club met veel kundigheid, tijd en toewijding.

2013 Annie en Lex Veen, van de uitstekende ledenadministratie, echt hart voor de club en vaak present op club events.

2012 Jetze Visser, altijd helpend, soms zelfs als sponsor voor een club- of raceweekend.

2011 Ben Konst, levert allerlei hand- en spandiensten voor de activiteiten van de vereniging.

2010 Jack Hoogland en Ine Wielders, jarenlange inzet voor de club. Met name DHC, Euromeet 1999 en lustrum Bitburg.

2009  Rene Scheres, gedreven en vasthoudende leden- en autoregister administrateur.

2008  Harry Mostard, zeer actief leider van de regio Zuid-Zuid.

2007  Elisabeth Le Belle, heeft 8 jaar lang het clubblad verzorgd en evenementen georganiseerd.

2006  Hans van der Kerkhof, was de drijvende kracht, samen met Rinus Sinke, achter Healey Meets Le Mans en de DHC.

2005  Michiel Capelle, organisator van vele edities van de Montferlandrit en Healeykenner bij uitstek.

2004  Hans Post Uiterweer, heeft 19 dienstjaren als pennigmeester trouwe dienst gedaan.

2003  Cees Kooy, evenementen coordinator en acquisiteur met een hele eigen, maar fijne stijl.

2002  Adrie Berghuys, standbouwer van de clubstand. Altijd hard werkend, maar achter de schermen.

2001  Teun & Lizzy de Jong, jaren achtereen het paar dat de Healeywinkel met liefde beheerde.


Lid van verdienste

  Harry Mostard, regiomanager Zuid-Zuid

Wim van Hoogstraten, regiomanager Zuid-Oost

Award Lid van Verdienste is in 2015 aan deze bijzonder actieve leden verleend vanwege inspanningen voor hun zeer actieve regio's.
De award Lid van Verdienste is voor het eerst uitgereikt op de ALV 2015

    Frits von Münching, oud regiomanager Noord

Award Lid van Verdienste 2016 verleend vanwege zijn initiatief en inspanningen voor de Regio Noord.